Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12328

    Poštovani,
    s vremena na vreme doživljavam tzv. deja vu, odnosno imam osećaj da sam nešto već doživeo. Npr. šetam ulicom, prođu dva prolaznika, meni nepoznata i nešto pričaju, najbanalnije stvari, a ja imam osećaj odjednom da sam ih već ranije video i čuo isti tekst koji izgovaraju. Neposredno pre toga javi mi se neki neodređen osećaj, koji ne umem da opišem, čas prijatan, čas neprijatan i kao da mi se sva čula pojačaju u tom trenutku. Napominjem da imam 44 god. i da sam u 14 god. imao epileptični napad. Definitivno i zvanično sam izlečen od absensa, po mišljenju mog lekara u svojoj 28.god.
    Molim Vas za Vaše mišljenje o mojim povremenim deja vu-ima.
    Unapred zahvalan