Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12269

    Imam 38 godina i poslednjih 5 godina problema sa zanošenjem, osećajem propadanja i nestabilnosti u nogama. Obično se javlja iznenada, a ovih dana pojačano uz slabost i vida. Uradila sam kolor dopler krvnih sudova gde sa leve strane vrata postoji otežani protok do 50 procenata. Uz to imam i spondilozu kao i lordozu vrata, kao i povišeni holesterol (LDL 5.01).
    Želela bih da čujem Vaš savet, jer sam jako uplašena.