Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12231

    Sve je počelo u aprilu mesecu, vrtoglavice katastrofalne, neki čudan osećaj u zadnjem delu glave, kao neki pritisak, ma ne znam ni ja, lupanje srca, nestabilnost pri hodu. 10 dana nisam mogao da hodam sam. Konačno sam otišao kod doktora, krv u redu, ORL nema ništa. Najzad kod neurologa sve u redu. Terapija Diklofenak duo i Tetrazepam. Meni nikako nije bilo bolje i sve je počinjalo u zadnjem delu glave. Pre mesec dana išao sam da snimim vratni deo kičme, na moj zahtev.
    Dijagnoza: ispravljena fiziološka lordoza i kifoskolioza. Opet sam bio kod neurologa, ali drugog. Neurološki nalaz: KN Rosenbach pozitivan.Vrat slobodan, minengalni znaci neg..Na GE i DE MTR simetrični. Uredan plantarni odgovor. Romberg negativan. Sy vertiginosum, psihosomatsko reagovanje Da se urade lab.analize, FOU. audimetriju i vestibularne probe. Kontrola za 3 nedelje. Terapija: Vestibo 2x1, Xanax 4x0.25, amp.OHB12 8 komada. Ponovo sam davao krv sve u redu. ORL \"tinitis\", vid perfektan, za vestibularne probe nema potrebe. Meni je za tih mesec dana stvarno bilo bolje, ne baš skroz, ali 60% sam se vratio u normalu. Pre neki dan sam bio na kontroli i ponovo Vestibo i Xanax i Beviplex 2x1. Sve je nekako teralo do danas kada se sve to javilo opet u mnogo većoj meri, samo što me je sada počela i boleti glava na temenu kljuca li kljuca. Zaboravio sam da kažem da mi je pritisak 120/80 i da imam 25god.
    Molio bih Vas ako možete opširnije da mi odgovorite na ovo moje pitanje šta još treba da uradim od analiza? Normalno je da imam psihosomatsko regovanje kad ovo nikako da prođe, da li sve ovo može da bude na nervnoj bazi ili ne? A ako i jeste na nervnoj bazi zašto mi leva strana glave ponekad bude vrela, dok je desna ledena.