Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12218

    Poštovani,
    Ujutru sam osetio kao neki teret u bazi vrata i prema ramenu. Usledio je bol u jednoj tački, pored unutrašnje ivice lopatice ili ispod nje, koji se širio prema ramenu i duž ruke, u vidu intezivnog \"žmarca\". Takođe, sam u dva navrata, nakon ustajanja iz kreveta, osetio nesvesticu, bez gubitka svesti, nakon tih \"žmaraca\". Pritisak je bio nizak. U toku dana bol je slabiji i javlja se kod nekih pokreta. Mnogo je manji, gotovo da ga i nema, kada mi je ruka podignuta uvis. Osećam tinjanje, zatezanje u lopatičnom delu i na površini ramena.
    Interesuje me Vaše mišljenje i šta preporučujete.