Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12210

    Poštovani,
    malo sam zabrinuta zato mi se poslednja dva dana dešava nešto sa palcem na ruci, ne mogu tačno da opišem, on ne podrhtava, već kao kada igra oko, trgne se povremeno i tačno se vidi između palca i kažiprsta, kada se to desi kao neki grč. Da napomenem da nemam drugih problema, osim onih od ranije koji su vezani za moju anksioznost (generalizovanu), tipa trnaca i sl, ali se meni to javlja već godinama.
    Tako da ne znam da li je i ovo možda povezano s tim ili je nešto drugo u pitanju?
    Hvala na odgovoru.