Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12196

    Pre 13 godina moj suprug je operisao tumor na kičmenoj moždini [intramodulare spinalis c3 th 1] pri čemu mu je urađena [laminotomija sa laminoplastikom] vrsta tumora je epindemom gr 2. Od tada je nepokretan , mada je u nekoliko navrata uspevao da prohoda ima sve osećaje očuvane, a najveći problem su mu spazmi i najviše mu smetaju u grudnom i leđnom delu tela, tako da ne može da se obuče od pola na gore , jer ga sve iritira i povećava mu spazam. Za spazam pije Lioresal, a pio je i Sirdalud koji ga i u malim dozama uspavljuje, pa Vas molim da mi kažete da li postoji još neki lek za spazam.
    Unapred hvala!