Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12057

    Poštovani doktore,
    rekli ste da preciznije opišem bol koji osećam, počelo je kada sam se puno savijala dok sam igrala stoni tenis i kada sam par dana posle toga napravila nagli pokret zabolelo je jako, a onda bez terapija je uvek prisutno, kao tup bol na pokret, kad ustajem sa mekane površine ono zatrne ili kad potrčim ono kao neki tegić da stoji duž donjeg dela kičme, ali više preko desnog gluteusa. Ne mogu tačno da napipam bol, kao da šeta duž te strane, u principu ne boli na dodir. Fizijatar kaže da hoće od sedenja, ali traje već 3 meseca, pa mi kažu da je možda nerv iritiran. Dva puta me je i promaja uhvatila malo ispod krsta ne znam da li nije i od toga?
    Da li da idem na fizikalnu terapiju strujom, pošto su mi rezultati na MR uredni?