Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12043

    Poštovani,
    Desna ruka mi trne, počevši od prstiju, pa nagore prema laktu. Trnu mi svi prsti i šaka dok radim, pa moram malo da prekinem da se šaka opusti. A i kad ne radim i ispružim ruke na desnoj su vene istaknute i osećam napetost u šaci. Ponekad mi i noćcu trne i boli cela ruka do ramena. Imam vratnu spondilozu i česte glavobolje bez vrtoglavice,  pritisak je normalan. Imam 50 godina i na poslu radim na kompjuteru.
    Šta da radim?