Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12031

    Poštovani,
    godinama su mi hladne ruke i noge, zadnja tri meseca skoro svakodnevno mi je nizak pritisak, zbog kog mi pozli. Danas je bio 98/81, pa 90/60. A uz pritisak mi je počela trnuti desna ruka, imam bolove u nogama (kao da su teške).
    Da li to može biti neka ozbiljnija bolest? Šta bih trebalo uraditi od nalaza?
    Hvala!