Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12003

    Imam 33 godine. Problemi sa kičmom su počeli prije godinu dana. Prvo me 2 puta uhvatio išijas i tako je počelo. Moja dijagnoza je: Skolioza,Totzija lumbalnih pršljenova-obs Radikulopathiadex. Stajati duže ne mogu, a ni sedjeti.
    Molim Vas da mi objasnite o čemu se radi? Stalno primama injekcije, a trenutno pijem Bosaurin 5m 3xdnevno. Desna noga mi je trnula i primala sam inj. Depomedrol 40 mg. Šta da radim?
    Hvala

    Odgovoreno: 03. 10. 2008.
    • Poštovana,
      na osnovu dijagnoza vidim da su to uopštene dijagnoze, da niste uradili MR lumbosakralne kičme, jer bi dijagnoza bila preciznija. Uradite to snimanje i EMNG nogu, javite se da bih Vam tačno rekao o čemu se radi. Do tada izbegavajte dizanje tereta, spavajte na tvrđem krevetu i nemojte da se znoj suši na Vama već se presvlačiti.