Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11994

    Poštovani doktore,
    interesuje me Vaše mišljenje o mom problemu, osećam bol preko desnog gluteusa, više sa unutrašnje strane, desi se da zatrne kad ustajem ili da zaboli na neke pokrete ili napinjanje npr. kad trcim, nije jak bol, ali je dugo prisutan već oko 3 meseca i nikako da prođe, a ne širi se niz nogu. Radila sam MR LS kičme i gluteusa, kao i krvnu sliku i pošto je sve u redu, nisu mi dali nikakvu terapiju.
    Šta mi preporučujete?