Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11930

    Od pre izvesnog vremena osećam česte povremene bolove samo u predelu listova /obe noge/ kao i neko žarenje u istom predelu. Bolovi su kao od prilike posle dugog pešačenja, međutim ja radim kao programer i dugo sedim i to po pravilu skoro uvek prekrštenih nogu. Godina 49, težina 97, visina 192.

    Odgovoreno: 02. 10. 2008.
    • Poštovani,
      radi se o opterećenju kičme u slabinskom delu. Rizik faktor je baš dugo sedenje. Za početak uradite CT LS kičme (L3-L4, L4-L5) ili MR LS kičme, pa se javite. U međuvremenu pravite pauze u sedenju i protezite se ili samo hodajte, gledajte da ne sedite dugo prekrštenih nogu.