Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11902

    Osim vrtoglavice, koja me muči duže od 6 meseci, čiji uzrok tražim brojnim analizama, u istom periodu imam stalan jak bol u lumbalnom delu zbog prolapsa diskusa na L5/S1. Jedva hodam sa zastajanjem. Zbog oba problema mi je jako težak život. Lekovi ne pomažu.
    Molim Vas da li znate da neka ordinacja u Beogradu ima aparat/mašinu DRX9000 za lumbalnu dekompresiju? Mnogo sam čitala na internetu da je to najefikasniji neopetivni način oslobadjanja neizdrživog bola.
    S poštovanjem,
    Vojislava Djordjević

    Odgovoreno: 02. 10. 2008.
    • Poštovana,
      da li ste radili snimak (MR ili običan rentgen) vratne kičme. To bi bilo jedno od opravdanja za vrtoglavice, jer ako je dole loša kičma očekujemo sličan nalaz i gore (vratni deo kičme). Treba da uradite i dopler krvnih sudova vrata. Koje ste lekove koristili da bih Vam preporučio eventualno druge. Kakav Vam je krvni pritisak? Što se tiče pomenutog aparata ne znam da li ga iko ima ili gde.