Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11899

    U predhodnom pitanju sam Vas pitao za oca, koji ima 55 godina i ima kako on to kaže, nervozu u nogama. On to opisuje tako da ne može da smiri noge, na granici jave i sna. Dok na primer kada leži, mnogo ređe ga hvata ta nervoza, za razliku od toga kada ode da spava, kada se mnogo češće javlja i to posebno kada je maximalno opušten i pred ulazak u san. Ponekad ga ta nervoza i budi iz sna. Pitali ste me da li ima grčeve i da li su mu noge hladnije. Grčeve ima, ali nemaju nikakvu povezanost sa nervozom. A noge nu nisu hladnije. Dodao bih i to da on to ima jako dugo, već nekih 30 godina.
    Hvala unapred.