Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11860

    Poštovani doktore,
    Bila sam na pregledu kod dr Trikića koji je utvrdio ovu dijagnozu i preporučio mi da se obratim za pomoć d. M. Svetel zbog primanja injekcija botoksa. Napominjem da nije problem u grčenju čitave ruke, nego samo prstiju i to prilikom pisanja. Što se tiče uzroka rečeno mi je da uzrok ne može tačno da se utvrdi i da je to oboljenje centralnog nervnog sistema distonične prirode.
    Molila bih Vas da mi pobliže objasnite šta je grafo spazam. Što se tiče terapije počeću sa uzimanjem i javiću Vam se posle propisanog vremena.
    Hvala