Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11856

    Poštovani,
    Imam 30 g. Zbog učestalog trnjenja leve ruke i noge, a od skoro i vratnog dela i lica, kao i vrtoglavica rađena su mi brojna ispitivanja. Dopler krvnh sudova mozga i vrata su u redu, kao i MR mozga. Rađen je Rtg vratne kičme i L-S dela kičme. "Radiografija cervikalne kičme u 2 pravca: Dg. Reductio lordosis vert.cerv. Radiografija lumbosakralne kičme u 2 pravca: Nalaz u granicama normale.
    Da li biste bili ljubazni da mi protumačite rezultat?
    Unapred zahvalna!