Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11855

    Pozdrav doktore,
    imam bolove u vratu, naročito je to izraženo preko dana, kada sam na poslu, gde dobijam vrtoglavicu (kao neka vrsta gubljena ravnoteže), imam pečenje u zadnjem delu glave, nekada mi utrnu prsti desne ruke, znači cela šaka i prsti, a kada ležim na krevetu ili kada ne spavam nemam nikakvih simptoma koje sam napisao. Isto tako kada ustajem i kada kada idem na poslu nemam nikakvih simptoma, ali tokom dana se oni uvek javljaju. Izvršio sam Ro vrata i lekar opšte prakse je rekao da imam početnu spondilozu 3,4 pršljen i prepisao je Voltarin, ali i dalje imam iste simptome. Kasnije sam koristio Tetrazepam i zamene za Movalis, neke druge tablete koje su imale dejstvo povremeno.
    Šta treba sada da koristim i koliko dugo, jer mislim da je vratna spondiloza. Kada imam ove simptome uvek mi je ukus u ustima gorki i pljuvačka tanka.
    Pozdrav.