Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11830

    Radila sam MR i rezultat je sledeći :PARCIJALNI BLOK PRŠLJENSKIH TELA C3+C4. DORZALNO ANULARNO BUBRENJE 4 DISKUSA C4-C5,C5-C6, a glavobolje postaju sve jače i tada imam osećaj da ce vrat da mi otpadne. Posećivala sam razne doktore, koji uglavnom kažu da će biti sve gore i gore. Inače, imam 36 godina, preporučili su mi lek LIORESAL koji ne mogu nigde da pronađem, ima li nade??