Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11771

    Imam vrtoglavicu 5-6 dana. Primio sam infuziju, ali i dalje osećam vrtoglavicu kod naglih pokreta. Moj normalan pritisak je 120-80, a ovih dana je 110-70.
    Šta dalje, da li da tražim neki poseban pregled? Imam 28 godina.
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 30. 09. 2008.
    • Poštovani,
      da li je vrtoglavica usledila posle neke iscrpljenosti ili napora? Uradite MR mozga, rentgen vratne kičme, dopler krvnih sudova vrata. Da li imate još neke tegobe, tipa smetnji vida, trnjenja ruku ili nogu, glavobolje? Do tada uzimajte tbl.Cavinton 5mg 3x1, tbl.Cardiopirin 100 1x1. Javite se sa odgovorima i nalazima.