Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11759

    Hteo bi da pitam za oca koji ima 55 godina i ima specifičan oblik, kako to on kaže, nervoze u nogama. On to opisuje tako da ne može da smiri noge kada legne, pogotovo na prelazu iz jave u san. Bavio se fudbalom u mladosti, sada je prilično zdrav, sem toga što ima pritisak. Nalazi krvi su u redu, sem holesterola koji je povišen 6,4. Pomenuo bi i to da kada se fizički dobro zamori, tada nema nervozu.
    Pitao bih Vas kako bi mogao načinom zivota da reguliše tu "nervozu"?