Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11745

    Poštovani doktore,
    moje pitanje je bilo vezano za bolove u desnom oku. Ja sam iz Bora, neurolog me i jeste uputio u Bgd, na MR. Molim Vas da mi odgovorite gde se rade pregledi koje mi preporučujete, da li je potreban uput i koliko bi, ako znate, koštali ti pregledi bez uputa.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 30. 09. 2008.
    • Poštovana,
      možete da dođete i u Niš, obično se iz Bora upućuju pacijenti u Niš. Svi ti pregledi mogu da se urade u Kliničkom centru Niš ili u Kliničkom centru Srbije, kako hoćete. Ako radite u državnim ustanovama treba uput, a ako radite privatno ne treba (sem LP koja mora da se uradi u državnim ustanovama). Ako dolazite u Niš javite se meni na Klinici za neurologiju. MR košta u Nišu, bez uputa, 12.000 din, EP ne znam tačno oko 6000-7000 din.