Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11686

    Poštovani,
    imam 25 godina od 15-te godine imam problema sa ukoštavanjem vratnih pršljenova. Svakih nekoliko dana imam jake bolove u predelu vrata i ramena. Bolovi su ponekad toliko jaki da ni tablete ne pomažu. Kad dobijem injekcije za kičmu bolovi prestaju nekoliko meseci, a onda se ponovo pojavljuju. Doktor mi je predložio banju, ali je lekarska komisija to u više navrata odbila.
    Molim Vaše stručno mišljenje.
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 28. 09. 2008.
    • Poštovana,
      preporučujem Vam tbl.Rantudil forte 2x1, tbl.Sirdalud 4mg 2x1. Idealna banja za vas je Ribarska banja, ali je pitanje komisijskog uputa. Ako ne moŽete da ga dobijete ili da platite sami pomoći će i ambulantna rehabilitacija u mestu stanovanja. Da li ste radili MR vratne kičme, ako niste uradite i pošaljite nalaz.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #11686

    • Sirdalud tablete da li pomazu od rodjena imam celebralnu paralizu leve strane i dosta pojacanog spazma po celom telu