Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11531

    Poštovani,
    Pre nekih mesec dana pojavilo mi se zujanje u levom uvetu. Zujanje je konstantno, čini mi se na nekoj visokoj frekvenciji. Ono što sam još primetila jeste da prilikom saginjanja, znači kada je glava niže ton u uvetu postaje mnogo izraženiji i menja "melodiju". Napominjem da upale uveta nisam imala. Uradjen je ORL pregled i nalaz je uredan. Inače imam 26 godina.
    Molila bi Vas za savet.
    Unapred zahvalna