Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11476

    Mojoj mami je rečeno na pregledu da je imala infarkt ili šlog oka, samo delimično vidi na levom oku i rečeno je da ne treba nikakva terapija da se to ne može ispraviti i da se javi internisti.
    Interesuje me Vaše mišljenje da li se to može lečiti, da li se vid može ispraviti i gde mogu da se više informišem o toj bolesti.