Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11435

    Molim Vas da mi navedete koji su sve mogući uzroci glavobolje i šta je sve potrebno ispitati u slučaju iste.
    Naime, tri meseca imam neprekidne bolove u levoj polovini glave, povremeno imam i mučnine. Bol se pojačava pri većim naporima, pri stresu, sa pojačanim brojem popušenih cigareta, u prostoriji gde je zagušljivo i nema dovoljno kiseonika, nekad je manji, a nekad gotovo neizdrživ. Povremeno uzimam Kafetin. Imam 32 godine. Radim kao vozač.
    Unapred zahvalan,
    Goran

    Odgovoreno: 25. 09. 2008.
    • Poštovana,
      uzroka ima puno (visok ili nizak pritisak, migrena, spondiloza vratne kičme, stres, promene vremena, procesi unutar mozga). Vaša jednostrana glavobolja liči na migrenoznu. Uradite EEG, MR mozga, rentgen vratne kičme, dopler krvnih sudova vrata i laboratoriju sa krvnom slikom. Kakav Vam je vid. Javite se sa nalazima da bih Vam preporučio terapiju. Do tada uzimajte tbl.Mg 150 2x1, tbl.Vit C 1000mg 1x1 i po potrebi tbl.Kafetin.