Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11420

    Poštovani,
    imam 27 god i celog života nešto niži pritisak i nikakve zdravstvene probleme. Sinoć sam imala kod prijatelja osećaj da mi neko sedi na grudima, pa su mi izmerili pritisak koji je bio 140 sa 115. Prijateljica mi je dala tabletu lasixa i nifelata da sažvaćem, posle 2 sata kod kuće sam izmerila i tada je bio 135 sa 105. Jutros 120 sa 70, bez lekova, sada već moj normalan 110 sa 60. Osećam se odlično, nisam gojazna, aktivna sam i ne jedem slano.U bližoj porodici nisam imala nikakvih smrti od infarkta i šloga.
    Šta da učinim? Napominjem da nisam imala nikakav stres i premor ovih dana.
    Unapred zahvalna.