Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11406

    Poštovani,
    urađen mi je MR/MRA pregled glave, nakon što mi se posle jednog većeg stresa pogoršao vid levog oka. Nalaz: Dve fokalne lezije u koroni radijati desno i punktiformne lezije korpusa kalozuma, krone radijate i temporalno levo (uz rog leve bočne komore). Diff dg promene mogu odgovarati zonama demijelinacije, ali se ni vaskulitisne (imuno posredovane) ili endarteritisna etiologija ne mogu isključiti. Imam 42 godine i nisam imala većih zdravstvenih problema do sada.
    Molim Vas ako mi možete protumačiti nalaz.
    Najlepse hvala