Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11370

    Imam snimak vratne kičme. Rezultat je: sine lordosis, foramen arcuale atlantis, incompletus. Uncarthrosis discarthrosis C4/C7. Šta je u pitanju, koja dijagnoza? Naravno, zakazala sam kod neurologa, ali molim za Vas odgovor.

    Odgovoreno: 24. 09. 2008.

Komentari na pitanje: #11370

    • zbog iznenadnog kočenja gradskog autobusa klijent udario glavom u šipku autobusa i ima ovu dijagnozu prvi rendgentski snimak 2017 distorzija i distenzija vratnih pršljenova,posle 2meseca foramen arcuale atlantis i completa,muncarthrosis,spondilosis,discartbhrosis c5 c5c7 ograničeni pokreti vrata na stranu i gore,posle nesreće otok jagodične kosti sa modricama