Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11368

    Poštovani,
    spavam veoma malo, po 4 ili 5 sati u toku noći, preko dana ne spavam i dobro funkcionišem, ne spava mi se u toku dana i nisam umorna.
    Interesuje me da li to može negativno da utiče na moj organizam i moje zdravlje i koje štetne posledice može da izazove.
    Puno pozdrava, puno Vam hvala i sve najbolje.

    Odgovoreno: 24. 09. 2008.
    • Poštovana,
      ne trebam da Vam pričam ono što već znate. San služi za odmor, oporavak i lečenje organizma. Međutim, svaka osoba zahteva određeni broj sati sna što se razlikuje od osobe do osobe. Manjak sna može biti uzrok stresa, umora i nefunkcionalnosti. Ali, ako je Vašem organizmu potreban manji broj sna (ako se ne osećate umorno, funkcionišete adekvatno) to je drugo.