Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11354

    Poštovani,
    Imam 29 godina i od pre pola godine imam česte nesvestice, imam osećaj da ću da padnem, ali ne padam, kao da se sve stane u meni, a samo mozak radi. Sa leve strane glave pored slepoočnice stalno osećam pritisak, kao da mi nešto pritiska glavu iznutra, nije bolno, ali je neprijatno i svakodnevno se javlja. Imam ponekad trnjenje glave, ustvari ježi mi se jedan deo glave, a i kad se sagnem da dohvatim nešto osećam ogroman pritisak u celoj glavi. Pritisak obično dobar, EEG radila nalaz uredan, krvna slika dobra. Lekari kažu da sam mlada i da je sve na nervnoj bazi, pošto imam i tahikardiju oko 100 otkucaja dok mirujem i pijem concor, pa Vas molim da mi kažete šta bi trebalo još od analiza da uradim i da li postoji bar neka približna dijagnoza i da li treba neku terapiju da uzimam.
    Unapred zahvalna,
    Natalija