Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11252

    Imam 30 god., od pre nekih 3-4 god. prsti na šakama su počeli jedan po jedan, a sada već svih 10 da potpuno pobele i to samo u slučaju hladnoće, tj. čim krene prvi talas hladnog vremena. Leti je sve ok. Ne pomažu rukavce, a kada dođe do toga da pobele,(dovoljan je bukvalno minut na otvorenom), trnu, bole i cirkulacija kreće samo posle tretmana toplo-hladne naizmenične vode. Od čega bolujem?
    Hvala