Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11227

    Poštovani doktore,
    imam 38 god. i bolujem od cervikalnom sindroma vratnog dela kičme. Urađen mi ekg srca, dopler srca, dopler krvnih sudova vratnog dela kičme, krvna slika, neuroloski nalaz i sve je u redu, a imam tahikardije i pritisak mi varira između 120 sa 60 do 135 sa 70. Posebno me glava boli i ubrzan rad srca kad su vremenske promene.
    Da li je ipak sve ovo povezano sa kičmom?