Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11180

    Poštovanje,
    javljam Vam se po drugi put. Još uvek patim od vrtoglavica, bola u vratu, glavobolje itd. Vi ste mi preporučili terapiju koja bi bila dobra za sve ove moje probleme, ali kad sam pokazala to mom doktoru u Americi, on mi je rekao da mi je sa cirkulacijom sve ok i da to nisu ljekovi za mene. Iskreno da Vam kažem, Vama više vjerujem nego njemu, razlog tome je što ste Vi rekli da je to većinom od kralježnice, kao što sam i ja sigurna u to, ali eto on nije htio da mi da recepte za tablete. Ja i dalje imam svakodnevne vrtoglavice i sve ostalo i ne znam više šta da radim. Kako da spriječim ove vrtoglavice koje me već muče 4god. ne znam?
    Unaprijed zahvalna