Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11153

    Već pet godina imam jake bolove u predelu lica. Snimala sam sinuse sto puta, radila magnetnu glave, ispitivala alergije, nemam nikakve promene na licu, bole me kosti ispod oka i jagodice i ne pomaže nikakav lek. Svi rezultati su dobri, samo je fibrinogen nekad malo povećan, kažu da sinusi nisu, jer nema gnoja.
    Šta raditi?