Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11088

    Poštovani,
    rekli ste mi da uradim magnetnu kičme. Mene interesuje koliko je opasno moje stanje. Imam bolove u potiljku glave i povremeno me bole vilice. Snimala sam zube zdravi su mi. Povećan mi je Holesterol 8, Trigliceridi 1,90. Povremeno imam mučnine. Kad hodam kao da ću se izgubiti (pasti), centar za ravnotežu mi je u redu. Svi ostali nalazi su mi uredu.
    Hvala