Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11053

    Imam problem sa glavom. Išao sam kod doktora i kažu sve je u redu, a meni glava ne prestaje. Siptomi glavobolje su vrtoglavica povraćanje i mučnina u vratu, a isto imam bol u nogama malaksalost u celom telu.
    Koje je Vaše mišljenje?
    Pozdrav,
    Sead

    Odgovoreno: 18. 09. 2008.
    • Poštovani, glavobolja je jedan simptom, a vrtoglavica drugi. Ne može vrtoglavica da bude simptom glavobolje. Niste dovoljno rečiti u opisu Vaših tegoba. Kad, u kojim okolnostima imate tegobe, da li su svakodnevne, danju, noću, kako prestaju? Da li uopšte imate glavobolje i kakvog su karaktera (tišteće, pulsirajuće i dr.)? Da li bolujete od nekih drugih oboljenja? Da li imate osećaj ukočenosti u vratu? Kakav Vam je krvni pritisak? Kakav Vam je vid? Uradite laboratoriju sa krvnom slikom, rentgen vratne kičme, dopler krvnih sudova vrata i MR mozga. Do tada predlazem terapiju tbl.Mg 150 2x1, tbl.Cavinton 5mg 3x1 (posle jela), tbl.Cardiopirin 100 1x1, tbl.Rantudil forte 2x1.