Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11028

    Poštovani,
    vezano za odgovor od 13.07.2008., pošto sam u međuvremenu uradila EMNG, a vezano za bol u desnoj nozi rezultat je sledeći: nalaz pokazuje leziju korenova L5 i S1 obostrano, izraženije desno, bez znakova sveže denervacije.
    Da li se to leči ili može samo da se zaleči nekim terapijama?

    Odgovoreno: 18. 09. 2008.
    • Poštovana,
      naravno, kao i sve na kičmi u velikoj meri se može lečiti, tj.zalečiti. Preporučujem tbl.Rantudil forte 2x1, tbl.Sirdalud 4mg 2x1 i rehabilitaciju uz odgovoran odnos prema kičmenom stubu (izbegavanje dizanja tereta, spavanje na što tvrđem krevetu, često presvlačenje, a ne sušenje znoja na telu.