Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11011

    Poštovani,
    operisan sam 21.08.2008. na VMA, dijagnoza: post fracturam baseosis orbittae I sin. Operacija je dobro protekla, imao sam duple slike pre i posle operacije, pušten sam kući, ali sam dobio da radim vežbe za oko, kako bi mišić koji je atrofirao ponovo proradio. Posle operacije, operisano oko se pomerilo malo na gore. Ja sam vežbe radio, duple slike su prošle, ali je oko i dalje pomereno na gore, malo, ali primeti se.
    Mene interesuje da li će mi oko ostati ovako ili će se vremenom vratiti na svoje mesto??
    P.S Operisan sam 10 dana posle povrede.