Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10996

    Već 2 meseca imam tup bol u ruci koji je najpre počeo u vratu, pa na jednoj tački kod plećke, pa u ruci, a sve vreme mi trne kažiprst. Na rentgenu su utvrđene promene na c3 do c6, spondilozis cervialis. Išao sam i na fizioterapiju, ali nije mnogo pomoglo, sve vreme imam bol, koji nije jak, ali je postojan i ponekad imam i mali grč na ruci. Sad treba da uradim i EMG .
    Šta da radim, ima li spasa?

    Odgovoreno: 16. 09. 2008.
    • Poštovani,
      radi se o spondilozi vratne kičme. Da bi se video precizan nalaz treba vam MR vratne kičme. EMNG treba da uradite. Preporučujem terapiju dok ne uradite snimanja: tbl.Rantudil forte 2x1, tbl.Sirdalud 4mg 2x1. Što se tiče simptoma ima spasa, a što se tiče kičme ne može se izlečiti, već zalečiti.