Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10909

    Poštovani doktore,
    imam 28 godina, moj problem je u tome što sam u poslednje vreme veoma zaboravna. To nisu sitnice koje se dešavaju svima ponekad, to je počelo da mi ometa svakodnevni život. Da li je to možda nasledno, pošto imam takvih slučajeva u porodici? Šta da preduzmem da to ne bi otišlo predaleko?
    Hvala.

    Odgovoreno: 16. 09. 2008.
    • Poštovana,
      u današnje vreme zbog obilja obaveza svi su u nekoj meri zaboravni. U većoj meri ako je prisutno pravi problem. Može da bude nasledno. Predlažem da se javite neurologu koji se bavi bihejvioralnom neurologijom. Treba da uradite MR mozga, EEG i psiho test. Do tada uzimajte tbl.Cavinton 5mg (3x1), tbl.Cardiopirin 100 1x1. Javite se sa nalazima.