Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10906

    Poštovani,
    Imam već 5 dana bol u levoj ruci, od ramena. Kada podignem ruku, jako me zaboli. Povremeno mi i trne. Sada mi se počeo javljati bol i u levoj nozi u zadnjem delu iznad kolena. Prošle godine sam snimala vratni deo kičme i imam blagu spondilozu.
    Mogu li ovi bolovi biti prouzrokovani zbog spondiloze?
    Hvala

    Odgovoreno: 16. 09. 2008.
    • Postovana, Radi se o cervikobrahialgiji odn.posledici spondiloze vratne kicme. To je sto se tice ruke. Sto se tice noge u pitanju je slabinska kicma i njenim poremećajima. Predlažem zbog boljeg pregleda situacije da uradite magnetnu rezonancu vratne i LS kicme. Do tada terapija tbl.Rantudil forte 2x1, tbl.Sirdalud 4mg 2x1. Pozdrav