Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10764

    Hvala Vam na odgovoru.
    Nije rađena lumbalna punkcija, jer su tegobe za sada subjektivne i neurološki status je uredan. Rađen je VEP i BAERs još na početku tegoba 2002. god. i nalaz je b.o. Po Vašim kolegama, nema indikacija za MR. Od nalaza je rađeno: KKS, SE, Fibrinogen, CRP, C3, C4, RF, Latex, WR, EF serumskih proteina, B12 i Folati u serumu, titar na Coxacky B, CM, EB, Adeno, HS, ANA na zbirnom supstratu, svi nalazi su uredni, sem ANA + nekoliko godina unazad, mada i ona su od pre 2 meseca, diskretno sniženog C3 i SE: 17/40.
    Molim Vas, sugerišite ako smatrate da je još nešto od laboratorije potrebno uraditi.
    Hvala unapred.