Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10745

    Poštovani,
    moja mama je pre 7 dana imala bol u grlu, temperaturu 38 i nagon za povraćanjem. Počela na svoju ruku da pije Dovicin. Pomogao joj je, simptomi su postepeno nestali, ali joj se lokalizovao bol na levoj strani oka i uva. Ubrzo posle 4 kapsule je dobila osip po koži, od glave do pete. Prestala je da ga pije, nije završila terapiju od 5 dovicina. Vremenom joj je bilo bolje, da bi joj se juče pojavio jak bol u glavi, po njenim rečima kao da joj neko zabada nož u glavu i temperatura 38 i opet nagon za povraćanjem. Otišli smo u Hitnu pomoć, međutim oni su rekli da je problem u pritisku, jer je 80/60 i da zato ima glavobolju i mučninu. Samo su joj dali Diklofen i rekli da je to sve. Pošto njoj nije bilo bolje, kupili smo glukozu i destilovanu vodu, dodali u des.vodu Klometol i primila je to preko infuzije,jer su rekli u Hitnoj da to može. Šta da radim sa njom, sada joj je malo bolje, da li treba zbog te glavobolje da snimi glavu, pošto me taj bol u glavi brine. Lekari misle da to nije ništa strašno, a ja se i dalje plašim i brinem.
    Hvala unapred!