Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10739

    Postovani doktore, u zadnjih mesec dana pojavio mi se problem koji se sastoji u sledecem: iz cista mira, znaci bez prethodnih nagovestaja pocinje da mi se menja vidno polje, odnosno sredisnji deo slike vidim jasno, a okolo isprepletane sarene crtice u svim bojama. Danas mi se ponovilo slicno, samo sto sam danas na levom oku videla lepo, a na desnom oku mi se pojavila pravougaonasta siva mrlja po sredini pogleda. To me drzi od prilike 2-3 minuta i spontano mi se razbistri vid, ali me oblije znoj po celom telu. Ne znam koliko sam dobro opisala moj problem, trudila sam se da Vam docaram moj osecaj u tim momentima i nadam se da cete moci da mi pomognete. Molila bih Vas za odgovor, jer sam zabrinuta. Napominjem da mi je KS u redu, apsolutno sve u granicama normale, a pritisak obicno nizi 110/70. Zahvaljujem se!