Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10710

    Imam 33 godine. Godinama unazad mi se s vremena na vreme, jednom mesecno ili jednom u 2 do 3 meseca javlja boli iza grudne kosti, tacno izmedju dojki, siri se ka ledjima izmedju lopatica i ka vratu ispod usiju. Bol je razlicite jacine od relativno podnosljivog do prilicno jakog. Misljenje moje lekarke opste prakse je da ne brinem i da je to posledica loseg drzanja kicme. Nemam deformitete kicme, niti drugih zdravstvenih problema. Da li treba nesto preduzeti? Unapred zahvalna