Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10648

    Vec 2 godine imam problem sa vrtoglavicom, sada sve redje. Imala sam i migrenu i povracanje, poigravanje na svim delovima tela po rukama i nogama najcesce, malaksalost, tahikardija i bolovi u misicima i kicmi. Uradila sam CT na hipofizi bilo je u redu (radi povisen prolaktin sada je u redu), CT na glavi ok, MR na glavi radi ispitivanje za MS i vratan dio isto u redu, ispitivanje krvi i urina u redu. EEG i EMNG isto u redu. Radila sam RT na vratni i torakalni dio i ustanovili su vratna spondiloza, urkartroza, lordoza i polidiskopatija t.e. kako su lekari gledali snimku razlicitu dijagnozu su stavali. Imam torakalnu spondilozu a boli me i lumbalni deo i lev kuk kako i levo rame i pri bilo kakvo podiganje na rukom cuje se zvuci kako da nema rskavica izmezu. Napravili su i skener kostiju(scientografija) so inekciju na nuklearno odd. bilo je ok.Boli me i leva dojka isla sam na eho rekli su da imam fibrozno tkivo a da je dojka dobra. Den do dva u mesecu ne mozem da ustanem iz kreveta ujutro, bole me bubrezi, polovina, sve me boli, stega me i bole grudi kos.. Kad ustanem drugo jutro kao da prethodni dan nista nije bilo.Ta ukocenost i bol u celome telu traju do posle podne. pravila sam analizu krvi za lupus rekli suu mi dobro je? Sta bi moglo biti? Nisam u depresiji dorba sam ali hocu da zivim bez bolova. Idem na jogu, vrtoglavice i glavobolje su sve redze. Kardioloska obrada je ok, nosila sam i holter 48 casa srce zdravo, ali danju radi obicno oko 100 otkucaja u minuti i to mi je otkako sam bila dete. Sad mi je 30 godina. Hormoni su u redu teroidni. RF negativan. Pisite mi sta bi moglo biti. Ova snimanja su bila tokom godinu, godinu i po. Srdacni pozdrav