Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10628

    Postovani, imam 54 god. i probleme sa kicmom, diskus hernia ( 5. prsljen neki nerv ili izraslina). S vremena na vreme mi trnu noge, u delu misica poblede, kao utrnule su mi. Molim Vas da li to ima isto tako veze sa mojom seksualnom aktivnoscu. Do pre deset godina sam bio aktivan veoma na tom polju, sada nema nista od toga, nemam nikakvu erekciju. Gde da potrazim nacin da to popravim. Unapred hvala. Nikola iz Makedonije Skoplje. Pozdrav

    Odgovoreno: 09. 09. 2008.
    • Postovani, ne verujem da ima veze sa erekcijom. Imalo bi ako bi bio zahvacen prostor S1-S2 (trticni deo kicme). Da li imate povisen secer u krvi? Potom mnogi lekovi mogu negativno uticati na erekciju. Sta pijete od lekova? Da li imate stresove? Preporucujem vitaminsku hranu, kostunjave plodove, sa sto manje alkohola. Javite se sa odgovorima. Pozdrav