Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10593

    Postovani doktore, imam 27 god. i od 15.god. imam parezu facialis-a. Lecena sam na VMA i Klinickom centru tada, isla na fizikalnu terapiju. Medjutim, na bilo koju i najmanju boljku, desna (bolesna) strana lica mi reaguje. Uglavnom se blago naduje. Pre 4 dana sam popravljala zub sa desne strane vilice, sve je bilo ok kao i uvek, ali od jutros mi je nateceno desno oko...Sve u svemu, stvarno pocinje da me izludjuje ova situacija, pa me interesuje gde i koje nalaze da uradim, jer pocinjem da se bojim da facialis nije izazvao nesto drugo..Molim Vas da mi sto pre odgovorite. PUNO POZDRAVA!

    Odgovoreno: 09. 09. 2008.
    • Postovana, nije izazvao nesto drugo vec vam je to postalo slaba tacka. Bilo koja prehlada ili desavanje na licu dovodi do upale. Za to nemate nista posebno od nalaza da uradite eventualno laboratoriju sa krvnom slikom zbog upale i ENG n. facialisa koji ce prikazati samo stvarno stanje. Mozete da uzimate drag.Beviplex 3x1 kao dugotrajnu terapiju. Pozdrav