Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10584

    Poštovani, imam 23 godine i već unazad pola godine i više osjećam na lijevoj strani glave neke trnce ponekada peckanje, naježenost ili tome slično, to je obično skoncentrisano na jednom mjestu. Ponekada osjetim i kao "sijevanje" na toj strani glave. Na lijevoj strani vrata imam malu žlijezdu i nekada sve to potekne od tog mjesta. Većina ljudi sa kojima sam razgovarao ima istu takvu žlijezdu na lijevoj strani vrata. Nešto slično mi se dogodilo i prije 3-4 god i sada. Kada sam nedavno vadio kompletne nalaze urina i krvi bili su odlični. Nisam fizički mnogo aktivan i kod mene je prisutno što i kod većine mladih nepravilno držanje tijela, zbog čega nekada osjetim bol u vratnim pršljenovima. Normalno spavam,j edem i nemam nikakve druge simptome. Da li treba da brinem, jer mi to nekad stvara nervozu i zabrinutost. Unaprijed hvala i oprostite na mojoj opširnosti.