Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10582

    Poštovani, moj problem je slaba cirkulacija. Noge i ruke su mi stalno hladne i to je vrlo neprijatno kada na 38C ja moram u kancelariji da nosim čarape. Imam 40 god., koleginica mi je rekla juče da uzmem bajerov aspirin protect i da pijem 1 dnevno, te me interesuje da li to zaista i da uradim ili ima nešto drugo što bi moglo da mi pomogne. Inače, moja čerka koja ima 10 god. takodje pati od hladnih nogu, pa me interesuje kako njoj da pomognem. Zahvalna, pozdrav Tanja